2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mogilno
Dodane 24 kwietnia 2024

zatrudnimy Specjalistę ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Mogilno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. obsługi klienta

 Zakres obowiązków:

·         obsługa klienta w zakresie zapytań i realizacji sprzedaży prefabrykowanych elementów betonowych oraz ich montażu

·         przygotowywanie ofert i wysyłanie do klienta,

·         przygotowanie zapytań montażowych,

·         przygotowanie faktur pro-forma budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami,

·         ewidencjonowanie ofert, zleceń, umów

·         wprowadzanie do systemu zleceń na usługi montażowe i projektowe,

·         współpraca z działami księgowości, produkcji, logistyki, montażystami oraz biurami projektowymi w zakresie obsługi zleceń,

·         analiza kondycji kredytowej i należności klientów / potencjalnych klientów,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów;

  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

·         szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

·         przyuczenie do pracy na stanowisku,

·         pracę w przyjaznym środowisku pracy, w zgranym zespole profesjonalistów,

·         pakiet opieki medycznej,

·         możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy

Administrator danych

Zbych-Pol & Mobet Sp. z o.o. z siedzibą w Mogilnie, ul. Betonowa 2, 88-300 Mogilno,

Cele przetwarzania

1. ocena kwalifikacji kandydata do pracy w Spółce na określonym stanowisku

2. ocena zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy w Spółce na określonym stanowisku

3. wybór odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia w Spółce

Podstawy prawne przetwarzania

Obowiązek prawny

Twoja zgoda

Uzasadniony interes Spółki

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane w imieniu Spółki

Prawa związane z przetwarzaniem danych

·         prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych

·         prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania

·         inne prawa określone w informacji szczegółowej

Szczegółowe informacje

https:/zbych-pol.pl/polityka-prywatnosci/

Lokalizacja

Mogilno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Mogilno
ID: 912669109