2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Zachodniopomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Koszalin
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnimy specjalistę ds. obsługi klienta e-commerce z j. niemieckim

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

PLASO PLACEMENT SOLUTIONS z przedstawicielstwem w Berlinie, to profesjonalna agencja e-commerce zajmująca się kompleksowym wsparciem skutecznej sprzedaży na Amazonie i Kaufland.de.

Specjalisty ds. e-commerce ze znajomością języka niemieckiego

Twój zakres obowiązków:

· obsługa platform sprzedażowych: Amazon, Kaufland.de

· wsparcie klienta biznesowego w branży e-commerce

· efektywne budowanie i utrzymywanie relacji z klientami niemieckojęzycznymi

Nasze Wymagania:

· wykształcenie wyższe lub studentka / student

· bardzo dobra znajomość j. niemieckiego pozwalająca na obsługę klienta zagranicznego – w mowie i piśmie.

· obsługa komputera w zakresie MS Office

· komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

· pracę w międzynarodowym środowisku

· atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe

· kompleksowe szkolenie e-commerce (platformy Amazon, OTTO, Kaufland.de)

· stały rozwój i doskonalenie umiejętności

· stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· komfortowe warunki pracy, miłą atmosferę

· miejsce pracy: Koszalin

Prosimy o przesłanie CV wraz z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 657750872