2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Fabryczna
Adam
Dodane 05 maja 2024

Zatrudnimy Specjalistę ds. Obsługi Klienta - rynek budowlany

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Solidna Ekipa P.S.A., lider w zakresie realizacji prac fundamentowych oraz budownictwa ogólnego i prefabrykowanego zatrudni pracowników Działu Handlowego.

Dążymy do tego, aby zakup prac budowlanych do Stanu Deweloperskiego opierał się na wyborze komponentów. Po zakontraktowaniu prac nasz Klient ma nie przejmować się procesem realizacji - wszystko jest w rękach jednych z najlepszych specjalistów z branży na rynku Polskim.

Praca w systemie dwuzmianowym w placówce reprezentacyjnej w Galerii Handlowej. Godziny ustalane w zależności od czasu pracy Galerii Handlowej.

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów z danego regionu kontaktujących się przez media społecznościowe lub inne kanały reklamowe,

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, wręczanie materiałów promocyjnych zainteresowanym,

  • obsługa bieżąca Klientów kontaktujących się z placówką,

  • przeprowadzenie wywiadu niezbędnego do sporządzenia wyceny,

  • współpraca z Centralą Spółki na potrzeby przygotowania oferty,

  • przedstawienie oferty oraz umowy Klientowi,

  • raportowania efektów sprzedażowych placówki

  • uczestnictwo w szkoleniach, w tym raz w miesiącu na dwudniowym szkoleniu wyjazdowym w Warszawie (środa/czwartek).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe w postaci pensji zasadniczej,

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne od success fee w sprzedaży (od 1% do 3% wartości kontraktu netto przy średniej wartości kontraktu 425.000,00 PLN),

  • szkolenia z zakresu rozwiązań technologicznych stosowanych na rynku budowlanym,

  • szkolenia z zakresu obsługi handlowej i sprzedażowej prowadzone przez jednego z najbardziej uznanych trenerów w Polsce,

  • możliwość awansu,

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży budowlanej na rynku Polskim.

Oczekujemy:

  • znajomości branży budowlanej,

  • wykształcenia kierunkowego, technicznego związanego z budownictwem,

  • minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą procesów budowlanych lub obsługi Klienta w podobnej branży,

  • otwartości na nowości inżynieryjne,

  • dyspozycyjności,

  • zaangażowania,

  • wysokich umiejętności interpersonalnych,

  • ponadprzeciętnej kultury osobistej oraz dbałości o wizerunek Spółki jak i swój.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 915081292