2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Cieszyn
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnimy Specjalistę ds.Sprzedaży w Hotelach sieci Accor w Cieszynie

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy Specjalistę ds. Sprzedaży w Hotelach sieci Accor w Cieszynie

Zakres obowiązków:

- podtrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z bieżącymi klientami

- aktywne poszukiwanie nowych klientów dla hotelu

- realizacja założonych celów sprzedażowych

- przygotowywanie ofert sprzedażowych

- obsługa bieżących zapytań

- negocjowanie nowych kontraktów

- monitorowanie i analiza danych rynkowych

- zarządzanie ceną

- opieka nad profilami hotelu w mediach społecznościowych

- odpowiadanie na opinie Gości

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w hotelu ale nie jest konieczne)

- dobra organizacja czasu pracy

- umiejętności negocjacyjne

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- możliwość korzystania z hoteli sieci na preferencyjnych warunkach

- pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowanych prosimy o umieszczenie w CV klauzuli – OŚWIADCZENIA WYRAŻENIA ZGODY.

Dokumenty

przesłane nie posiadające oświadczenia zgody nie będą rozpatrywane pod uwagę w

procesie rekrutacji.

Zastrzegamy

sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Pozostałym

osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i jednocześnie informujemy,

że dane osobowe pozyskane w procesie rekrutacji zostaną komisyjnie zniszczone

po zakończeniu rekrutacji, chyba, że osoba wyraziła zgodę na przetwarzanie

danych w kolejnych procesach rekrutacyjnych

Prosimy o

zawarcie w CV zgody w zależności od procesu w którym chcą Państwo wziąć udział:

"Wyrażam

zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych, czy

wizerunku zawartych w aplikacji CV przez De Silva Górny Śląsk Sp. z o.o. z

siedzibą w Oleśnie (46-300) przy ulicy Józefa Lompy 33 (zwanej jako

„Administrator”) dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z ogólnym

Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016r."

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 912406945