2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Konotopa
Dodane 22 maja 2024

zatrudnimy specjalistę ds. zakupów

Lokalizacja

Konotopa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

1) analiza rynku pod względem dostępności asortymentu,

2) wyszukiwanie artykułów zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu,

3) negocjowanie ogólnych warunków umów i cenników,

4) koordynacja zamówień i ich realizacja,

05) raportowanie wg potrzeb Zarządu,

inne ogólne czynności związane ze stanowiskiem

 Wymagania:

 • Minimum średnie wykształcenie.

 • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

 • Silne umiejętności komunikacyjne i przekonywania.

 • Umiejętność pracy w zespole.

 • Zaawansowane umiejętności obsługi pakietu MS Office.

 • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

 • Posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

 • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy.

 • Wewnętrzne szkolenia i możliwości rozwoju. • Możliwości kariery i awansu zawodowego.

Lokalizacja

Konotopa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konotopa
ID: 899430434