2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 02 czerwca 2024

zatrudnimy specjalistę ds. zaopatrzenia

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Grafom sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zatrudni :

specjalistę ds. zaopatrzenia.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad kilkuosobowym zespołem pracowników

  • nadzór nad bazą dostawców , ich rozwój i ocena

  • prognozowanie i optymalizacja kosztów zakupowych

  • ścisła współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie definiowania i realizacji zamówień

  • zarządzanie flotą pojazdów

Wymagania :

  • umiejętności negocjacyjne

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • znajomość zagadnień materiałoznawstwa z branży metalowej

  • znajomość obróbki cieplno-chemicznej będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat B i i C

  • umiejętność obsługi komputera pod względem dedykowanego programu obsługi zaopatrzenia ( zapewniamy szkolenie).

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • prywatną opiekę medyczną

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918447025