2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Sosnowiec
Dodane 30 kwietnia 2024

Zatrudnimy spedytora

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Burian Logistic Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie transportu oraz spedycji w relacjach krajowych i międzynarodowych.

Obecnie poszukujemy do naszego oddziału w Sosnowcu Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Spedytora.

Wymagania:

• Dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego;

• Umiejętność pracy w zespole;

• Zaangażowanie, samodzielność i komunikatywność;

• Min roczne doświadczenie;

• Własna baza klientów/przewoźników;

Oferujemy:

• Umowę o pracę;

• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym;

• Współpracę z zespołem specjalistów;

• Miła i sympatyczną atmosferę;

Opis stanowiska:

• Kontakt z klientami i przewoźnikami krajowymi i zagranicznymi;

• Ustalanie warunków transportu oraz negocjacja stawek;

• Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług;

• Obsługa zleceń transportowych;

• Współpraca z pracownikami firmy Burian Logistic Sp. z o.o. z innych oddziałów;

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 915397134