2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mława
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy Sprzedawcę na 1/3 etatu - sklep z odzieżą damską ZUZI

Lokalizacja

Mława

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Firma będąca właścicielem marki ZUZI poszukuje do sklepu z odzieżą damską SPRZEDAWCY na 1/3 ETATU.

Lokalizacja: Mława, ul 3 Maja.

Posiadamy sieć sklepów w całej Polsce, dlatego jeżeli chcesz się rozwijać i stać się częścią ogólnopolskiej firmy, to zapraszamy do współpracy. Poniżej obowiązki oraz nasze oczekiwania.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

- pracę z ludźmi zaangażowanymi w rozwój marki.

Obowiązki osoby ubiegającej się o powyższe stanowisko:

- profesjonalna obsługa oraz budowanie relacji z Klientami,

- odpowiedzialność za sprzedawany towar,

- ekspozycja sprzedawanego asortymentu.

Oczekiwania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- łatwość nawiązywania kontaktów,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- optymizm i zaangażowanie.

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 914436891