2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Nowy Targ
KAJA
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy sprzedawców w Nowym Targu

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

SPRZEDAWCA

CO OD NAS OTRZYMASZ:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Wynagrodzenie podstawowe oraz premie

·        Możliwość rozwoju osobistego

·        Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie zdrowotne, nagrody za staż pracy, zniżki za zakupy w naszych sklepach

i wiele więcej)

TWOJE ZADANIA:

·        Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych (sprzedaż produktów, dbałość o wprowadzanie i promocję nowych produktów)

·        Udzielanie profesjonalnej informacji na temat produktów

·        Dbałość o obsługę klienta oraz doradzanie mu w kwestii wyboru określonych produktów

·        Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych

·        Dbałość o prawidłowe rozmieszczenie towarów, ich jakość oraz prawidłowe oznaczenie cen

·        Dbałość o stanowisko pracy

CZEGO POTRZEBUJESZ:

·        Mile widziane doświadczenie (jeśli nie masz, przeszkolimy i przygotujemy Cię do zawodu)

·        Sumienności w realizowaniu wyznaczonych zadań

·        Komunikacji i umiejętności współpracy w zespole

·        Pozytywnego nastawienia

·         Badania sanepidowskie

Dodatkowe informacje:

·        Miejsce pracy: Czarny Dunajec

Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny

Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole!

Piekarnio-cukiernia-delikatesy Ryszarda Steskala to firma z sąsiedztwa. Powstała 45 lat temu, z siedzibą

w Jabłonce, a kolejne placówki rozsiała po Podhalu, Orawie i nie tylko. Po sąsiedzku jest też traktowana. Dla wielu z nas jest to pierwszy wybór co rano, aby zaopatrzyć się w świeże pieczywo i smakowite wypieki. Ten smak i aromat towarzyszą od 45 lat kolejnym pokoleniom już nie tylko na Podhalu.

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 667179619