2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Grzegórzki
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnimy Studenta/Studentkę do Działu Obsługi Klienta

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis Stanowiska: Do naszego zespołu poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby, która będzie odpowiedzialna za kontakt telefoniczny z Klientami i prezentowanie im naszej oferty. Idealny kandydat to student/studentka, który jest gotowy do pracy w dynamicznym środowisku i potrafi skutecznie komunikować się z Klientami.

Obowiązki:

  • Telefoniczne kontaktowanie się z Klientami na podstawie przygotowanego skryptu.

  • Przedstawianie oferty i promocji naszej hurtowni.

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta.

  • Praca zgodnie z wyznaczonymi celami sprzedażowymi.

Wymagania:

  • Status studenta/studentki.

  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności.

  • Znajomość branży spa i wellness będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie.

  • Elastyczny grafik pracy: 5-4 dni w tygodniu, poniedziałek-soboty, 6-8 godzin dziennie.

  • Pracę w biurze.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze obsługi klienta.

Aplikacja: Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem platformy OLX. Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 912694619