2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódzkie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Piotrków Trybunalski
Dodane 03 maja 2024

Zatrudnimy stylistkę rzęs

Wynagrodzenie

3 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Salon Kosmetyczny Madam znajdujący się w Piotrkowie Tryb przy ulicy Rolniczej 64 Poszukuje Stylistkę rzęs.

Szukamy energicznej ,uprzejmej i pozytywnie nastawionej dziewczyny do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

-wykonywanie aplikacji rzęs różnymi metodami- objętości.

różnych skrętach -dbałość o stanowisko pracy, sterylizacja narzędzi

-obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

Wymagania:

-wysoka kultura osobista.

-punktualność i komunikatywność.

-zaangażowanie w wykonywaną pracę.

-chęć rozwoju osobistego.

Oferuję:

-wynagrodzenie w dwufazowym systemie-stała podstawa oparta umowa oraz dodatek prowizyjny uzależniony od wyników(efektywności i jakości obsłużonych klientów).

-rozwój personalny oraz zawodowy.

-elastyczne godziny pracy.

-praca w miłym i młodym zespole.

Osoby zainteresowane

Proszę o przesłanie swojego CV i przykładowych zdjęć wykonanych przez siebie stylizacji rzęs na adres e-mail:

Jednocześnie informuję ,że zastrzegam sobie możliwość odezwania się tylko do wybranych kandydatek.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 885884499