2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Bytów
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnimy szefową kuchni, kucharza

Lokalizacja

Bytów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy szefa kuchni w barze mlecznym D.H.Szulta. Praca jest jednozmianowa. Wysokie wynagrodzenie.

Prosimy kontaktować się telefonicznie. 60*****59

Obowiązki:

  • Pieczenie, grillowanie, gotowanie na parze i gotowanie tradycyjne mięs, warzyw, ryb, drobiu i innych produktów spożywczych.

  • Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności.

  • Monitorowanie jakości żywności.

  • Zapewnienie świeżości składników i produktów końcowych.

  • Prezentowanie, przyozdabianie i aranżowanie gotowych dań.

  • Utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy.

  • Dezynfekcja miejsca pracy, sprzętu i naczyń.

  • Monitorowanie poziomu zapasów.

  • Przydzielanie zadań personelowi kuchennemu.

  • Podawanie posiłków w razie potrzeby.

Wymagania:

  • Znajomość technik kulinarnych.

  • Doświadczenie w obsłudze różnych urządzeń kuchennych.

  • Znajomość przepisów sanitarnych.

  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem.

  • Umiejętność wypowiadania się w jasny sposób i uważnego słuchania pracowników kuchni.

  • Wytrzymałość fizyczna pozwalająca na długotrwałą pracę w pozycji stojącej.

Lokalizacja

Bytów,

Pomorskie

Pomorskie, Bytów
ID: 892385755