2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ożarów Mazowiecki
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik lakierni

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Stolarnia działająca pod Ożarowem Mazowieckim poszukuje osób do pracy na stanowisku szlifierza jak również do przyuczenia.

Twoje zadania

  • Szlifowanie elementów z drewna, tworzyw drzewnych i materiałów drewnopodobnych

  • Przygotowywanie szlifowanej powierzchni wyrobu do lakierowania

  • Kontrolowanie i ocenianie jakości wykonania szlifowania wyrobu

Nasze oczekiwania

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku pracy

  • mile widziana umiejętność dobierania metody i rodzaju prac w poszczególnych etapach szlifowania;

  • mile widziana samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz rozwiązywaniu problemów

  • wysoka kultura osobista w kontaktach ze współpracownikami

  • język polski (minimum komunikatywny w mowie i piśmie)

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • pracę na narzędziach najwyższej klasy

  • kartę MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną

  • możliwość szkoleń oraz spotkania integracyjne zespołu

  • stabilne stanowisko pracy w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 911231479