2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

zatrudnimy Tapeciarza

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

O nas:

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w kompleksowym wykańczaniu wnętrz. Nasze projekty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnością i indywidualnym podejściem do każdego klienta. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

Precyzyjne układanie tapet na różnego rodzaju powierzchnie.

Przygotowanie ścian do tapetowania (gruntowanie, szpachlowanie).

Dobór odpowiednich klejów i materiałów.

Czyszczenie i przygotowywanie narzędzi oraz stanowiska pracy.

Praca zgodnie ze standardami firmy oraz oczekiwaniami klientów.

Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

Mile widziana znajomość różnych technik tapetowania oraz umiejętność pracy z różnorodnymi materiałami.

Wysoka dokładność i estetyczne podejście do wykonywanej pracy.

Dobra organizacja pracy własnej.

Umiejętność pracy w zespole.

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Umowę o pracę na pełen etat.

Pakiet medyczny.

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Niezbędne narzędzia i materiały do pracy.

Poszukujemy osób z Warszawy i okolic.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego :

tel. 45*****80

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911259120