2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Lisi Ogon
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnimy tapicerów, klejarzy, krawcowe - Lisi Ogon

Lokalizacja

Lisi Ogon

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Fabryka Mebli Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Na tworzonych przez nas sofach, narożnikach i fotelach zasiadają tysiące rodzin w kraju i za granicą. Naszą ambicją jest tworzenie mebli pięknych, funkcjonalnych i wygodnych, a jednocześnie różnorodnych.

Od blisko 20 lat inspirujemy do życia w komforcie i tworzenia pięknej przestrzeni w swoim domu.

Grupa Gala Collezione zatrudni w Lisim Ogonie:

TAPICERÓW  z doświadczeniem

Zadania: ubieranie korpusów i szkieletów drewnianych, tapicerowanie pokrowców meblowych

Krawcowe

Zadania: szycie pokrowców tapicerskich z tkanin, czytanie rysunków technicznych, marszczenie tkanin zgodnie projektem

Klejarzy

Zadania: oklejanie drewnianych stelaży meblowych pianką, aby przygotować je do ubrania w skórzany lub tkaninowy pokrowiec meblowy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • praca w systemie jednozmianowym 6-14,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • przyjazną atmosferę,

  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV aplikując przez OLX

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Lokalizacja

Lisi Ogon,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lisi Ogon
ID: 678887668