2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tarnowskie Góry
Dodane 28 kwietnia 2024

Zatrudnimy Technika Weterynarii

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Przychodnia weterynaryjna ProAnimalium w Tarnowskich Górach szuka do pracy technika weterynarii.

Oferujemy:

• dowolna forma współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B - przy zleceniu i B2B zarobki odpowiednio wyższe)

• stabilną umowę - cenimy długotrwałą współpracę

• doszkolenie do naszych standardów pracy

Oczekujemy:

• umiejętności związanych z zawodem Technika Weterynarii

• dobrego kontaktu z drugim człowiekiem

• miłego usposobienia i pozytywnej energii

• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku technika weterynarii

• obsługa programu Klinika XP

Zakres obowiązków:

• pomaganie lekarzom

• opieka nad pacjentami hospitalizowanymi

• dbanie o czystość w przychodni

• obsługa recepcji oraz kasy

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie w wiadomości CV ze zdjęciem i klauzulą

RODO do 16/06/2022 r.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 757136236