2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Świętokrzyskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Suków
Dodane 27 kwietnia 2024

Zatrudnimy technika weterynarii

Wynagrodzenie

25 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Suków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przychodnia Weterynaryjna Amigo nad Lubrzanką w Sukowie koło Kielc zatrudni technika weterynarii do pracy z małymi zwierzętami .

Forma zatrudnienia : umowa o pracę na cały etat .

Zmiany 9-17 lub 17-22 , co 2-ga sobota 10-18 i co 2-ga niedziela 10-12 . , za weekendy wolne dni w tygodniu .

Wymagania : dyplom technika weterynarii , podstawowe doświadczenie w pracy technika wet. , dobry kontakt ze zwierzętami , kultura osobista , dyspozycyjność .

Obowiązki :

Asystowanie lekarzowi weterynarii/ samodzielne wykonywanie pracy - np szczepienia , pazurki , podawanie leków pod nadzorem lek.wet. , obsługa pacjentów na szpitalu

Obsługa recepcji .

po wyszkoleniu wykonywanie badań diagnostycznych , wysyłanie ich wyników właścicielom .

prace porządkowe

Lokalizacja

Suków,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Suków
ID: 914939142