2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Brzeziny
Dodane 21 kwietnia 2024

Zatrudnimy w stolarni przy obsłudze maszyn (przyuczenie) i montażu

Lokalizacja

Brzeziny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób do pracy przy obsłudze maszyn i montażu w naszej stolarni. Jeśli jesteś osobą uczciwą i odpowiedzialną, gotową do zdobycia nowych umiejętności i dołączenia do zespołu, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn stolarskich (możliwe przyuczenie).

  • Wykonywanie zleconych prac produkcyjnych zgodnie z normami jakościowymi i terminami.

  • Utrzymywanie maszyn w czystości oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia celów produkcyjnych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich będzie mile widziane, ale nie jest konieczne - zapewniamy pełne szkolenie.

    • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    • Dokładność, precyzja oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

    • Zrozumienie podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    • Pracę w systemie jednozmianowym

    • Konkurencyjne wynagrodzenie

    • Umowę o pracę

    • Przyjazną atmosferę

    • Możliwość rozliczania pensji w systemie tygodniowym

Lokalizacja

Brzeziny,

Łódzkie

Łódzkie, Brzeziny
ID: 913439624