2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Poznań
  7. Opieka nad dziećmi - Ogrody
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnimy żłobkową ciocię

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Żłobek Niutek II na Ogrodach poszukuje doświadczonej i ciepłej osoby na stanowisko opiekunki dziecięcej. Oferujemy stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku.

*Obowiązki:*

- Opieka nad dziećmi w wieku żłobkowym

- Zapewnienie wsparcia w codziennych aktywnościach, w tym karmienie, przewijanie i zabawy

- Tworzenie pozytywnych relacji z dziećmi i ich rodzicami

- Współpraca z zespołem w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu dzieci

*Wymagania:*

  • wykształcenie pedagogiczne lub ukończony kurs na opiekunkę żłobkową

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Empatia i cierpliwość w kontakcie z dziećmi

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną w pracę z dziećmi i poszukujesz nowych wyzwań, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Oferujemy pracę od początku maja.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 910300958