2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Gumieńce
LOW TAX Biuro Rachunkowe Patryk Markus
Dodane 06 maja 2024

Zatrydnimy na stanowisko Księgowy/Księgowa

Wynagrodzenie

5 300 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Biuro Rachunkowe LOW TAX, znane z solidności i innowacyjności, poszukuje do swojego zespołu księgowej, księgowego. Jesteśmy na rynku od ponad 8 lat, stawiamy na automatyzację procesów, co umożliwia nam efektywne i precyzyjne zarządzanie księgowością naszych Klientów. Naszą pracę wspomaga system Insert GT, dlatego doświadczenie w pracy z tym narzędziem będzie dużym atutem.

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości dla klientów naszego biura

  • Tworzenie i analiza sprawozdań finansowych

  • Kontrola i rozliczanie dokumentów księgowych

  • Aktywna współpraca z Klientami

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Biegła obsługa Insert GT lub podobnego systemu księgowego

  • Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie profesjonalizm, dokładność i chce rozwijać swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającym się środowisku, skontaktuj się z nami. Prosimy o przesłanie CV na adres [adres e-mail] do dnia [termin końcowy].

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

LOW TAX Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 837528410