2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Krzeszowice
Dodane 23 kwietnia 2024

zbrojarz-betoniarz

Lokalizacja

Krzeszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kaprin sp. z o.o. producent prefabrykatów betonowych dla kanalizacji i drogownictwa w związku z rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Krzeszowice

Zakres obowiązków

- prace przy produkcji prefabrykatów betonowych

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

- motywacja i chęć do pracy

- mile widziane uprawnienia na suwnice

Oferujemy:

- możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się firmie

- dofinansowanie do pakietów sportowo-rekreacyjnych

- dofinansowanie do posiłków

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV.

www.kaprin.pl

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kaprin sp. z o.o.,

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod*kaprin.pl,

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

5) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa

6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Lokalizacja

Krzeszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Krzeszowice
ID: 703953559