2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Włocławek
Dodane 29 kwietnia 2024

Zbrojarz - Betoniarz

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5, zatrudni pracownika na stanowisko:

ZBROJARZ - BETONIARZ

praca w Zakładzie Prefabrykacji na terenie NIEMIEC.

Miejsce pracy: Niemcy

Rekrutujemy do pracy z całej Polski

Poszukujemy: AMBITNE OSOBY, CHĘTNE DO PRACY.

OFERUJEMY:

  • długoterminową umowę o pracę,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w EURO, wypłacane terminowo,

  • urlop wypoczynkowy w wymiarze 20 dni lub 26 dni (uzależniony od stażu pracy) płatny w EURO,

  • premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy,

  • pełne ubezpieczenie ZUS,

  • opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz),,

  • pełną organizację pobytu,

  • pracę w polskim zespole,

  • szkolenia stanowiskowe,

GWARANTUJEMY:

  • zakwaterowanie oraz pokrywamy jego koszty,

  • dojazdy do pracy,

  • odzież roboczą i ochronną,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazne i komfortowe warunki pracy,

DODATKOWO MOŻESZ OTRZYMAĆ:

  • zwrot podatku w Niemczech,

  • świadczenia rodzinne (Kindergeld) w Niemczech,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość wiązania stali zbrojeniowej,

  • mila widziana znajomość rysunku technicznego,

  • mile widziana obsługa maszyn zbrojarskich i do prefabrykacji stali,

  • zaangażowanie i chęci do pracy,

ZADANIA:

  • wiązanie stali zbrojeniowych, znajomość wiązania stali zbrojeniowej,

  • włożenie w formy zbrojenia i zamontowanie wbudowanych elementów,

  • zabetonowanie i obróbkę betonu,

  • kosmetykę wykonanych elementów,

  • obsługa podstawowych maszyn obróbki metalu,

  • terminowa realizacja zgodnie z harmonogramem.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) przez przycisk aplikuj z dopiskiem

lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48**********59

DOŁĄCZ DO NAS...ZAPRASZAMY!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 893935114