2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Jelenia Góra
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Zbrojarz, betoniarz, cieśla na prefabrykację w Niemczech

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy doświadczonych cieśli szalunkowych do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy.

Zadania:

·        szalunki tradycyjne i systemowe (Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobne),

·        osadzanie elementów prefabrykowanych,

Oferujemy:

·        stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach

·        wynagrodzenie do ustalenia – stawka godzinowa od 17 do 25€ w zależności od umiejętności i doświadczenia,

·        możliwość rozwoju zawodowego oraz długoterminowej współpracy,

·        gwarantujemy dobry standard zakwaterowania,

·        bezpieczne miejsce pracy,

·        pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,

·        wsparcie ze strony pracowników naszego biura ,

·        możliwość regularnych zjazdów do Polski – częstotliwość do uzgodnienia,

·        jasne i przejrzyste warunki współpracy,

·        przyjazna atmosfera pracy,

·        nie pobieramy prowizji od pracownika,

Nasze oczekiwania:

·        minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku cieśli,

·        sumienność,

Mile widziana umiejętność czytania rysunku, znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Zainteresowanych prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem.

Tel. 576 376 57********* 33 65.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do

AF-AM Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. św. Jadwigi Śląskiej 10/1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 787798158