2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Mazowieckie
  6. Lakiernik, blacharz - Marki
Dodane 17 kwietnia 2024

Zbrojarz/blacharz samochodowy

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Serwis samochodowy Chwalibóg Motors Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Markach, poszukuje pracownika na stanowisko zbrojarz/blacharz samochodowy.

Zakres obowiązków:

  • Rozbrajanie i zbrojenie pojazdów w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych

  • Kompleksowa i samodzielna naprawa pojazdów

  • Diagnostyka komputerowa

  • Prawidłowe opisywanie wykonanych prac na zleceniach

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy

Wymagania:

  • Doświadczenia na wskazanym stanowisku (min. 3 lata)

  • Znajomości technologii napraw i budowy pojazdu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z wieloletnią tradycją na rynku motoryzacyjnym i o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Rozbudowany program szkoleń technicznych umożliwiających ciągły rozwój kompetencji

  • Stabilność zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Chwalibóg Motors funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od 1996 roku. Świadczymy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze oraz mechaniczne samochodów wszystkich marek. Posiadamy nowoczesny serwis o powierzchni 1500 m2, na wyposażeniu którego mamy najwyższej klasy urządzenia podnoszące jakość i precyzyjność wykonywanych usług.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki SsangYong, certyfikowanym podwykonawcą blacharsko-lakierniczym Grupy VW oraz Grupy BMW, a także należymy do sieci Bosch Car Service.

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 874112960