2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Barkoczyn
Dodane 02 kwietnia 2024

Zbrojarz / Pomocnik do przyuczenia w zawodzie Zbrojarz

Wynagrodzenie

28 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Barkoczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Zakład prefabrykacji elementów betonowych TYMKAN, zatrudni osobę na

stanowiska:

  • ZBROJARZ

  • SPAWACZ

  • POMOCNIK DO PRZYUCZENIA W ZAWODZIE ZBROJARZ/SPAWACZ

Wymagamy

·       Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

·       Pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane - ale nie jest niezbędne

Twój zakres obowiązków

·       Przygotowanie i układanie zbrojenia zgodnie z wytycznymi,

·       Proste prace spawalnicze np: siatek zbrojeniowych, oraz układanie ich i szalunkach,

·       Przestrzeganie zasad BHP.

Osobom nie posiadającym doświadczenia zapewnimy szkolenie wewnętrzne.

Oferujemy

·       Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·       Umowę o pracę,

·       Niezbędne narzędzia pracy,

·       Możliwość rozwoju zawodowego,

·   Zarobki adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

·      Praca w godzinach 6:00-14:00 lub 7:00-15:00 (od poniedziałku do piątku).

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez

- portal OLX

- telefonicznie: 533 852 595

Lokalizacja

Nowy Barkoczyn,

Pomorskie

Pomorskie, Nowy Barkoczyn
ID: 850720682