2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Goczałkowice-Zdrój
Dodane 08 kwietnia 2024

Zbrojarz, spawacz MMA

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goczałkowice-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

Firma prowadząca prace budowlane na terenie całej Polski zatrudni doświadczonych zbrojarzy z uprawnieniami spawalniczymi  do prowadzonych prac przy budowie obiektów inżynierskich.

Wymagania:

- doświadczenie przy realizacji projektów budowlanych

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- dbałość o powierzony sprzęt

- przestrzeganie porządku oraz przepisów BHP

- gotowość do pracy w delegacji

Zakres obowiązków:

- czyszczenie, prostowanie oraz cięcie prętów zbrojeniowych

- montowanie siatek i szkieletów zbrojeniowych

- wykonywanie prefabrykatów zbrojarskich

- prace związane z transportem oraz magazynowaniem materiałów

-uprawnienia spawalnicze (spawanie elektrodą)

Oferujemy:

- dobrą atmosferę w pracy oraz solidne wsparcie ze strony naszego zespołu

- zdobycie cennego doświadczenia

- dojazdy do pracy samochodem służbowym

- zakwaterowanie

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia (6000-8000 zł)

- dla cudzoziemców pomoc w zalegalizowaniu pobytu (oświadczenia / zezwolenia / karty pobytu)

  • Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV oraz o kontakt telefoniczny pod numerem: 88*****24

Lokalizacja

Goczałkowice-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Goczałkowice-Zdrój
ID: 910339602