2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Zgorzelec
Dodane 16 kwietnia 2024

Zgorzelec - kierownik serwisu sprzątającego

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca na rynku profesjonalnych systemów utrzymania czystości, posiadająca ugruntowaną pozycję w branży, poszukuje zaangażowanych i ambitnych kandydatów na stanowisko

KIEROWNIK SEKCJI SPRZĄTAJĄCEJ

Miejsce pracy: Zgorzelec, ul. Słowiańska

Opis Stanowiska:

- Reprezentowanie i dbanie o interesy Firmy

- Regularny kontakt z osobami wyznaczonymi ze strony klienta do współpracy z naszą Firmą

- Koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległym obiekcie oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją

- Prowadzenie rekrutacji pracowników

- Kierowanie pracą pracowników, tworzenie grafików oraz rozliczeń

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

- Doświadczenie w zarządzaniu personelem

- Samodzielność

- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, odpowiedzialność

- Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu

- Dyspozycyjność

- Umiejętność podejmowania szybkich decyzji

- Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

- Umowę o pracę z wynagrodzeniem 5000 zł netto

- Samodzielne stanowisko

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Możliwości samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- Niezbędne narzędzia pracy

- Pakiet bezpłatnej, prywatnej opieki medycznej

Zachęcamy do przesyłania CV przez portal OLX

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 910752157