2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
ZIELONY WARZYWNIAK
Dodane Dzisiaj o 17:56

ZIELONY WARZYWNIAK zatrudni sprzedawców mozliwosc 8000 zl na reke

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem firmy ZIELONY WARZYWNIAK poszukuje uśmiechniętych osób do naszych sklepów firmowych. Szkolenie wprowadzające odbywa się w ścisłym centrum.

Oferujemy pracę od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem, zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym lub inna odpowiednią dla Ciebie formę zatrudnienia. Wizytówką firmy są nasi pracownicy, którzy (niektórzy) pracują u nas od początku powstania firmy

Zapewniamy:

wysokie wynagrodzenie zależne od zaangażowania w prace nawet 8000 zł na rękę

- elastyczny grafik pracy od 6 godzin do 12 godzin dziennie

- umowa o prace po okresie próbnym

- miła atmosferę pracy

Chcielibyśmy abyś:

- miała miłe usposobienie, dobry kontakt z klientem

- lubiła prace z ludźmi

- dyspozycyjność poniedziałek - sobota

Obowiązki:

- przyjęcie towaru i wyeksponowanie produktów w należyty sposób

- obsługa i doradztwo klienta na najwyższym poziomie

- racjonalne zatowarowanie sklepu

- utrzymanie czystości w miejscu pracy

Jeżeli spełniasz te proste kryteria dzwon do nas nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy od podstaw!!

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 66*****85 w godz 10:00 - 18:00. Jeżeli nie odbieram proszę napisać smsa oddzwonię

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913036940