2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Małopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Olkusz
Dodane 26 kwietnia 2024

Ziko Optyk- Doradca Klienta- 1/2 etatu

Lokalizacja

Olkusz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ziko Optyk to profesjonale punkty optyczne, stworzone z myślą o tych, którzy pragną powierzyć swój wzrok najlepszym specjalistom w dziedzinie optyki, a także poszukują modnych opraw w bardzo korzystnych cenach. Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

W związku z rozwojem salonu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta w Salonie Optycznym

1/2 etatu

Opis stanowiska:

· Profesjonalna obsługa Klienta, zgodna z przyjętymi standardami firmy

· Aktywny udział w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania dla Klienta

· Dobór okularów i opraw okularowych (mile widziany ukończony kurs stylizacji)

· Udział w akcjach marketingowych i reklamowych

· Dbałość o estetyczny wygląd salonu oraz ekspozycje towarów

Wymagania:

· Doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią obsługa Klienta w branży optycznej

· Łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientami

· Umiejętność pracy w zespole

· Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

· Wysoka kultura osobista

· Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Atmosfera oparta na współpracy

· Premia za polecanie przyjaciół

· Prywatna opieka medyczna

· Karta sportowa

· Ubezpieczenie na życie

· Zniżki pracownicze

· Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym.

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 894390966