2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kalisz
Dodane 26 kwietnia 2024

Zlecenie MAGAZYN pakowanie paczek

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osobę do przygotowywania i pakowania paczek do wysyłek oraz do rozkładania towaru, oklejania i rozlewania na MAGAZYNIE.

Miejsce : Kalisz (osiedle Dobrzec).

Opis zadań: Osoba, której szukamy będzie odpowiedzialna przede wszystkim za przygotowywanie towarów do wysyłki.

Zakres zadań:

  • przygotowywanie towarów do wysyłki zgodnie z zamówieniem (mniejsze

    w kartonach, większe na paletach),

  • wykładanie towaru na regały magazynowe,

  • dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru na magazynie,

  • konfekcjonowanie (rozlewanie) mniejszych opakowań,

  • zapewnienie czystości i porządku,

  • naklejanie etykiet,

  • wykonywanie pozostałych zadań magazynowych.

Wymagania:

  • gotowość do wysiłku fizycznego (niektóre towary są ciężkie),

  • dokładność,

  • zmysł przestrzenny,

  • dyspozycyjność w godzinach 7:30-15:30, 8:00-16:00, 9:00-17:00,

  • miłe usposobienie.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie,

  • wynagrodzenie płatne zawsze na czas.

Czekamy na Ciebie, aplikuj za pośrednictwem olx.pl

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 904064132