2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Poznań
  7. Opieka nad dziećmi - Winogrady
Dodane 10 kwietnia 2024

Żłobek Poznań Opiekunka

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Obowiązki:

  • Opieka nad dziećmi w wieku do lat -.3

  • Organizowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych i zabawowych.

  • Dbanie o bezpieczeństwo i higienę dzieci.

  • Pomoc w codziennych czynnościach związanych z karmieniem i pielęgnacją.

  • Utrzymanie czystości w salach zabaw i po posiłkach.

  • Współpraca z rodzicami i informowanie ich o postępach dzieci.

  • Praca w zespole z innymi opiekunami i specjalistami.

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej rozwoju i zdrowia dzieci.

  • Organizowanie czasu wolnego i spacery z dziećmi.

  • Wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci.

  • WYMIAR PRACY DO USTALENIA od godzinowej do umowy o prace.

Wymagania:

  • Wykształcenie pedagogiczne lub ukończone odpowiednie kursy (np. kurs opiekuna w żłobku).

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat -.3

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność, cierpliwość i empatia.

  • Kreatywność i otwartość na nowe metody pracy.

  • Znajomość zasad pierwszej pomocy przedmedycznej pediatrycznej.

  • Książeczka zdrowia z ważnymi badaniami sanitarno-epidemiologicznymi.

  • Zaświadczenie o niekaralności.

  • Umiejętność organizacji czasu i pracy własnej.

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z dziećmi i ich rodzicami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 910788150