2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Oliwa
Dodane 24 kwietnia 2024

Złota rączka 8-12 Gdańsk ul. Grunwaldzka

Wynagrodzenie

34 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.

Obowiązki:

  • Monitorowanie stanu technicznego biura

  • Drobne naprawy mebli, transport mebli

  • Ustawianie stołów w salach
  • Zgłaszanie większych usterek do odpowiednich serwisów

  • Wymiana zamków
  • Współpraca z różnymi działami biura

Wymagania:

  • Chęć do pracy

  • Otwartość w komunikacji

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zamiłowanie do prac naprawczych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Praca w godzinach 08:00 -12:00

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Stawka godzinowa 35 zł brutto

  • Praca w pomieszczeniach o podwyższonym standardzie czystości

  • Terminowe wynagrodzenie na konto

  • Długo falowa współpraca

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj i prześlij nam swoje aktualne CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

"Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały opublikowane na stronie www.pl.issworld.com w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed aplikowaniem na powyższe ogłoszenie”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 909168376