2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Chyby
Dodane 10 maja 2024

Złota rączka/Pracownik gospodarczy/prace na terenie

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chyby

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy Pracownika do prac gospodarczych na terenie wokół domu jednorodzinnego pod Poznaniem (Chyby).

Zakres obowiązków:

1) sprzątanie terenu,

2) koszenie trawy traktorem koszącym i podkaszarką,

3) czyszczenie kostki brukowej i pomostu myjką wysokociśnieniową,

4) konserwacja bramy wjazdowej i furtek,

5) drobne prace gospodarcze,

6) dbanie o powierzony sprzęt ogrodniczy i elektronarzędzia,

7) mycie tarasu i mebli ogrodowych,

8) usuwanie liści dmuchawą elektryczną,

9) podlewanie (rozstawianie zraszaczy),

10) w sezonie zimowym odśnieżanie terenu.

Mile widziany jest dobry kontakt z psem (pies na terenie posesji).

Wymagania:

1) zaangażowanie w pracę,

2) kultura osobista i komunikatywność,

3) doświadczenie w pracach porządkowych na zewnątrz, umiejętność majsterkowania i dokonywania drobnych napraw.

Oferujemy:

1) Pracę od zaraz!

2) Elastyczne godziny pracy w wymiarze około 20 h w tygodniu (grafik i godziny pracy do ustalenia na spotkaniu)

3) Atrakcyjna stawka godzinowa.

4) Własne pomieszczenie socjalno-bytowe na wyłączny użytek (łazienka, mikrofalówka, lodówka, czajnik).

5) Dobrą atmosferę i możliwość podwyżki po okresie próbnym.

Lokalizacja

Chyby,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chyby
ID: 917346663