2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Dobczyce
Dodane 06 maja 2024

Złota Rączka / pracownik techniczny do Piekarni Złoty Kłos Dobczyce

Lokalizacja

Dobczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

W związku z rozwojem firmy Piekarnia Złoty Kłos - która jest liderem branży piekarniczo-cukierniczej w regionie, poszukuje kandydatów na stanowisko :

OPIEKUN TECHNICZNY sklepów firmowych / Złota Rączka

Miejsce pracy: Piekarnia Złoty Kłos Dobczyce ul. Jagiellońska i wszystkie sklepy firmowe zlokalizowane na terenie woj. małopolskiego

Zadania:

  • Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń w sklepach firmowych;

  • Utrzymanie ruchu na piekarni

  • Uczestnictwo w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń;

  • Wymiana noży w krajalnicach do chleba

  • Drobne naprawy elektryczne; (wymiana gniazda el. , przewodu, włącznika, świetlówek)

  • Drobne prace remontowo-konserwacyjne (proste malowanie, wymiana armatury)

  • Przygotowanie otwarcia nowych sklepów;

  • Wsparcie przy otwieraniu nowych sklepów, remontach

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane wykształcenie techniczne);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Prawo jazdy;

  • Wysoka motywacja do pracy; pomysłowość i zaradność

  • Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;

  • Gotowość do pracy w weekendy;

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • Mobilny charakter pracy / interwencje w sklepach firmowych

  • Pieniądze zawsze na czas

  • Przeszkolenie dot. poszczególnych zadań

  • Wsparcie współpracowników

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Zniżki pracownicze na zakup produktów firmowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV

Skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami w celu ustalenia terminu spotkania w siedzibie firmy.

W treści aplikacji lub CV prosimy umieścić klauzulę:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Złoty Kłos. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lokalizacja

Dobczyce,

Małopolskie

Małopolskie, Dobczyce
ID: 916610816