2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Auroria
Dodane 30 kwietnia 2024

Złotnik / Pomoc złotnicza - pracownia Auroria w Poznaniu

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Auroria jest manufakturą jubilerską z Poznania. W naszym sklepie online oraz salonie w Poznaniu oferujemy przepiękną biżuterię ze złota z brylantami oraz obrączki ślubne. Więcej na nasz temat dowiesz się tutaj: auroria.pl

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Złotnik / Pomoc złotnika - w Pracowni Auroria Diamonds w Poznaniu

Miejsce pracy: ul. Paderewskiego 8 (centrum miasta)

Preferowane godziny pracy:

poniedziałek – piątek: 9.00 - 17.00

Preferowane rozpoczęcie Twojej pracy od: od zaraz

Ważne:

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, ale boisz się, że nie masz wystarczającego doświadczenia - nie martw się! Wierzymy, że z Twoją motywacją i zaangażowaniem możemy wszystkiego Cię nauczyć! Jeśli masz zdolności manualne i lubisz wykonywać precyzyjne prace to tym lepiej!

Twój zakres obowiązków:

  • Produkcja biżuterii: obrabianie, polerowanie, lutowanie wyrobów złotniczych

Nasze wymagania:

  • Musisz lubić wykonywać prace manualne - Nie wymagamy doświadczenia w pracy złotniczej - wierzymy, że wszystkiego jesteśmy w stanie Cię nauczyć jeśli lubisz prace manualne wymagające dużej precyzji

  • Duża dokładność i precyzja pracy,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Dostępność na cały etat do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Kompleksowe szkolenie z produkcji naszej biżuterii,

  • Wpływ na rozwój naszej firmy,

  • Pracę w miłej i spokojnej atmosferze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 814801582