2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Opolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Magnuszowice
ModernHatch
Dodane 26 kwietnia 2024

Zootechnik ds. obsługi ferm reprodukcyjnych w ModernHatch

Lokalizacja

Magnuszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zootechniczne - weterynaryjne, bądź doświadczenie w obszarze drobiarstwa,

  • język angielski lub niemiecki w stopniu w komunikatywnym,

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność, punktualność,

  • znajomość oprogramowania MS Office.

  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • pomoc w nadzorze organizacji pracy na fermach  i hodowli stad reprodukcyjnych,

  • bieżący kontakt z lekarzami sprawującym opiekę weterynaryjną nad stadami reprodukcyjnymi, pomoc w czynnościach weterynaryjno-zootechnicznych wykonywanych na fermach,

  • ustalanie harmonogramów wstawień i sprzedaży stad reprodukcyjnych oraz ich koordynowanie,

  • zlecanie badań laboratoryjnych,

  • współpraca z Państwowym Inspektoratem Weterynarii, Zakładem Wylęgu Drobiu oraz zewnętrznym koordynatorem ferm reprodukcyjnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • system premiowy,

  • ubezpieczenie na życie,

  • bony świąteczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na olx.pl lub adres email:

biuro(małpa)modernhatch.eu

Wymagane dokumenty:

1) CV zawierające informacje, o których mowa w art. 22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia;

2) W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez ModernHatch Sp. z o. o. Sp. K , proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez ModernHatch Sp. z o. o. Sp. K. przez okres najbliższych 12 miesięcy;

Oświadczenie, o którym mowa w punkcie „Wymagane dokumenty” w pozycji 2) może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez ModernHatch Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Magnuszowicach przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Sposób składania dokumentów:

1) CV należy przesłać na adres poczty elektronicznej: biuro(malpa)modernhatch.eu w temacie „Rekrutacja”; 2) CV zawierające dane o których mowa w art. 22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 ze zm.) oraz wszystkie składane oświadczenia powinny być opatrzone podpisem;

3) osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy;

4) osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną zniszczone po zakończeniu rekrutacji, z wyłączeniem ofert osób, które wyraziły zgodę na ich wykorzystanie, w kolejnych naborach prowadzonych przez ModernVet Sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Dane osobowe:

ModernHatch Sp. z o. o. Sp. K., jako Administrator danych, udziela Informację o przetwarzaniu danych osobowych na stronie: modernhatch.eu/polityka-prywatnosci/

Lokalizacja

Magnuszowice,

Opolskie

Opolskie, Magnuszowice
ID: 911256479