2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Zgierz
Dodane 15 maja 2024

"Zostań częścią nowej przygody! Barman/Barmanka na Malince!

Lokalizacja

Zgierz

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Barmana/Barmanek do nowo otwartego lokalu na "Malince" w Zgierzu!

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej.

  • Ukończenie 18 roku życia.

  • Punktualność i niezawodność.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji.

    Doświadczenie nie jest wymagane. Spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa barmańska Gości.

  • Przygotowywanie i serwowanie drinków, koktajli oraz innych napojów i przekąsek zamówionych przez klientów.

  • Dbanie o asortyment, jakość i świeżość produktów oraz składników drinków i koktajli.

  • Utrzymanie porządku za barem oraz w jego otoczeniu.

  • Przestrzeganie zasad HACCP i BHP.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie.

  • Elastyczny czas pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku.

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Otwartość i pozytywne nastawienie.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w fantastycznym zespole!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [flamingolocopub*gmail.com]

tel. 50*******06

Prosimy przesyłać swoje Cv z załączeniem zdjęcia

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 918458072