2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Dzierżoniów
Dodane 26 kwietnia 2024

Zostań Spawaczem / Spawaczką TIG -Oferujemy zatrudnienie + KURS

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz rozpocząć pracę w nowym zawodzie? Twoja obecna praca już Ci nie odpowiada, a może szukasz pierwszej pracy?

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU SPAWACZY I SPAWACZEK W FIRMIE UNISON W DZIERŻONIOWIE!

PRACA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN!

Brakuje Ci uprawnień? Żaden problem! - U nas szybko się wyszkolisz od najlepszych fachowców! Pokryjemy koszt Twojego szkolenia, po którym uzyskasz wewnętrzny certyfikat Spawacza / Spawaczki TIG!

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez zakład.

  • Atrakcyjny system premiowania oraz bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Medicover, pakiet emerytalny PPE, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport Plus oraz Fundusz Socjalny ZFŚS i inne.

  • Kompleksowy program szkolenia stanowiskowego i przygotowania do samodzielnej pracy.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym.

  • Wolne weekendy.

  • Kawę i herbatę dla wszystkich Pracowników.

Opis stanowiska:

  • Montowanie oraz spawanie złożeń rurowych, stanowiących głównie elementy do silników lotniczych, zgodnie z wymogami jakościowymi (spawanie to ok. 2 w ciągu dnia)

  • Bieżąca kontrola wizualna elementów wg specyfikacji Klientów.

  • Praca w klimatyzowanej hali produkcyjnej.

  • Praca w lekkiej i komfortowej odzieży roboczej.

Prosimy o zawarcie następującego zdania w swoim dokumencie aplikacyjnym (CV):

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L119 z 4 maja 2016 r., str. 1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unison Engine Components Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie 58-200, ul. Nowowiejska 50A w celach związanych z prowadzeniem aktualnego procesu rekrutacyjnego. Oświadczam, że przed wyrażeniem niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych zostałem poinformowany o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie”.

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 869961604