To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Biurowa w Warszawa.

Pracownik analizy cen - Warszawa

Warszawa Dodane o 08:13, 21 Stycznia 2014, id ogłoszenia: 65122893

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: Inny

Envistar Sp. z o.o. poszukuję osoby do pracy na stanowisko: Pracownik analizy cen do pracy w jednej z dużych Sieci Handlowych.

Niniejsza oferta jest adresowana wyłącznie do osób niepełnosprawnych.

Zadania:
• regularne (codzienne) przeprowadzanie badania cen na rynku artykułów spożywczych i przemysłowych,
• zbieranie informacji o akcjach promocyjnych na rynku artykułów spożywczych
i przemysłowych,
• pozyskiwanie i przekazywanie do działu zakupu gazetek promocyjnych z rynku artykułów spożywczych i przemysłowych.
• wprowadzanie pozyskanych danych do systemu komputerowego
• przygotowywanie zestawień i analiz według instrukcji i wytycznych kierownictwa

Od kandydatów oczekujemy:
• WYMÓG KONIECZNY: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• WYMÓG KONIECZNY: umiejętność obsługi komputerów
• Rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków służbowych
• Mobilność

Naszym pracownikom zapewniamy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - ¾ etatu
• Przyjazne środowisko pracy,
• Możliwość sfinansowania kosztów dojazdu do miejsca pracy
• Opiekę Koordynatora, który pomaga w załatwieniu formalności i reprezentuje Pracownika w kontaktach z Pracodawcą,
• Dofinansowanie ze środków ZFRON (np. do leków, sprzętu rehabilitacyjnego).

Kandydaci do pracy są zobowiązani przedstawić następujące dokumenty:

• CV
• orzeczenie o posiadanej niepełnosprawności
• książeczkę sanitarno-epidemiologiczną

Wyświetleń:3