To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Lubelskiem.

Pracownik do produkcji_ okolice Lublina

Lublin Dodane o 20:31, 21 Marca 2014, id ogłoszenia: 76706295

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i krajów UE w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej z branży spożywczej w okolicach Lublina - poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
PRACOWNIK PRODUKCJI_ spożywczej
Nr ref: PROD/LUB/2014
Obowiązki:
• Sortowanie świeżych owoców;
• Inne prace produkcyjne.
Wymagania:
• Dobry wzrok i sprawność fizyczna,
• Aktualne badania SANEPID;
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym;
• Otwartości na przychodzenie do pracy w weekendy;
• Dyspozycyjność do pracy od maja - do końca września.
Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem agencji;
• ATRAKCYJNE SYSTEMY PREMIOWE;
• ZAPEWNIAMY TRANSPORT
Oferta pracy tymczasowej, nr licencji Agencji 1954

Wyświetleń:7