To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Podkarpackiem.

Pracownik do wykładania towaru

Stalowa Wola Dodane o 16:51, 22 Stycznia 2013, id ogłoszenia: 31915387

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Danone, Mars Polska, Pepsi Cola GB, Tchibo, Lexmark).
W związku z prowadzonym przez nas projektem merchandisingowym poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zadania:
• zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów,
• dbanie o wygląd i czystość półek,
• raportowanie.

Wymagania:
• ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych,
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• mile widziane osoby studiujące.

Oferujemy:
• zarówno pracę w pełnym jak i niepełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku, w godz. 6-12 lub/i 6-14
• praca na hali hipermarketu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikować przez stronę:

Wyświetleń:2