To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Małopolskiem.

Pracownik magazynu, Zielonki koło Krakowa

Kraków Dodane o 11:08, 30 Grudnia 2013, id ogłoszenia: 53363673

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

- załadunek i rozładunek oraz kompletacja produktów,
- dbałość o czystość na magazynie,
- sortowanie palet i opakowań,

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- solidność, pracowitość, odpowiedzialność,
- mile widziani mężczyźni,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziani studenci zaoczni,

Oferujemy:
- systematyczne zlecenia,
- pracę w godzinach dziennych,
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń:12