To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Małopolskiem.

Pracownik Produkcji (Skawina -Valeo)

Skawina. ul. Przemysłowa 3 Dodane o 19:19, 4 Września 2012, id ogłoszenia: 22378451

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364/1a oraz nr 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (nr 364/3).

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: SKAWINA, firma Valeo

ZADANIA :

-obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami pracy na linii produkcyjnej przy produkcji części samochodowych w systemie 3 zmianowym 4-brygadowym (Valeo )

-dbałość o jakość produkcji i stan techniczny maszyn oraz urządzeń

OFERUJEMY:

-Umowę o pracę tymczasową początkowo, później możliwość stałego zatrudnienia(10zł brutto/h , 12 zł brutto/h za nocne zmiany, dodatek za system 4 - brygadowy - 125 zł brutto/miesiąc)

-Bezpłatny dojazd do pracy z kilkunastu okolicznych miejscowości -busy pracownicze

-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

-Praca po 8 h dziennie w systemie 3 - zmianowym 4 - brygadowym

Wyświetleń:12

Ogłoszenia użytkownika Iwona Kasza