To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Sosnowiec.

Pracownik sortowni butelek

Sosnowiec Dodane o 16:47, 13 Marca 2014, id ogłoszenia: 38093545

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

Firma Inchoicent poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

OBOWIĄZKI:

- Sortowanie butelek,
- Układanie posortowanych skrzynek z butelkami na paletach,
- Zdejmowanie etykiet z butelek,
- Pakowanie butelek,
- Czynności porządkowe

WYMAGANIA:

- aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna,
- Sprawność manualna,
- Chęć do pracy fizycznej,
- Solidność,
- Odpowiedzialność,

WYMAGANIA DODATKOWE:

- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

OFERUJEMY:

- Umowa zlecenie,
- Pracę w trybie czterobrygadowym,
- Pracę w Tychach,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inchoicent w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883, z późn. zm.)

Wyświetleń:10