To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Edukacja w Małopolskiem.

Psycholog

Dąbrowa Tarnowska Dodane o 14:11, 13 Listopada 2013, id ogłoszenia: 61495563

Psycholog
Miejsce pracy: powiat dąbrowski (woj. małopolskie)

Opis stanowiska:
Praca polegać będzie na prowadzeniu zajęć dodatkowych.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne,
Doświadczenie w pracy pedagogicznej,
Operatywność, kreatywność, poczucie humoru.
Wszelkie inne umiejętności i zainteresowania będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Pracę na umowę zlecenie.

Prosimy o podanie kwoty wynagrodzenia za godzinę brutto i podanie informacji o doświadczeniu w prowadzeniu kursów oraz o obecnym zatrudnieniu.
Zastrzegamy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą prosimy o przesłanie swojego CV pod podany adres e-mail (w tytule e-maila proszę podać nazwę przedmiotu).

Wyświetleń:2