To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta w Mazowieckiem.

Recepcjonistka w Klubie Fitness w Radomiu

Radom Dodane o 23:28, 15 Lipca 2012, id ogłoszenia: 19482671

Praca dla studentki studiów zaocznych na umowę zlecenie na długi okres czasu, od poniedziałku do piątku, 6-8 godz. dziennie (stawka godzinowa).

Wymagania:
- studia zaoczne w trakcie
- nienaganny, zadbany wygląd
- komunikatywność, śmiałość w kontaktach interpersonalnych
- podzielność uwagi
- gotowość nauki zagadnień fitness w teorii i praktyce
- ważna książeczka SANEPID
- dyspozycyjność od pon.- pt. w godz. 9.00 - 21.00
- mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta itp.
- mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu fitness, trening, siłownia

Obowiązki:
- telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta
- sprzedaż i fiskalizacja transakcji
- rezerwacje, doradzanie i pomoc klientom w zakresie doboru usług
- obsługa solarium i urządzeń treningowych
- dbanie o czystość i wizerunek klubu
- prace porządkowe

Profity:
- praca na długi okres czasu, w zgranym zespole i w miłej atmosferze
- stawka godzinowa
- wolne weekend’y
- bezpłatne korzystanie z usług klubu

Osoby spełniające wszystkie powyższe wymagania i gotowe podjąć się w/w obowiązków mogą przesyłać CV i LM na podany adres e-mail.
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Osoby, które pozytywnie przejdą etap rekrutacji otrzymają odpowiedź i zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.
Powodzenia!

Wyświetleń:1