To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne oferty pracy w Mazowieckiem.

Sortowanie butelek - praca 'od zaraz'

Żyrardów Dodane o 15:07, 11 Października 2013, id ogłoszenia: 57257549

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów - lidera w branży piwowarskiej poszukujemy kandydatów do pomocy sortowaniu oraz pakowaniu butelek

Sortowanie butelek

Miejsce pracy: Mszczonów
Nr Ref. AJ/S/10/2013/IP

Obowiązki:
- Prace porządkowe
- Sortowanie butelek
- Pakowanie butelek
- Przygotowywanie butelek do wysyłki

Oferujemy:
- pracę od zaraz
- pracę na 1 zmianę
- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- umowę zlecenie
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy
- Wynagrodzenie zawsze na czas

Wymagania:
- Solidność
- Odpowiedzialność
- Chęć do pracy (fizycznej)
- Gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych (praca na zewnątrz)
- Możliwość rozpoczęcia pracy 'od zaraz'

Wyświetleń:2