To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Śląskiem.

Spawacz

Zawiercie Dodane o 13:21, 14 Sierpnia 2013, id ogłoszenia: 50672847

ARK Agencja Pracy (nr cert.6145) pilnie poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko SPAWACZ.

WYMAGANIA:
-min 3 lata doświadczenia na ww stanowisku,
-aktualne uprawnienia spawalnicze 311,131,141,
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
-chęć do pracy.

OBOWIĄZKI:
-spawanie konstrukcji stalowych,
-spawanie kotłów.

OFERUJEMY:
-pracę w okolicach Zawiercia

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie swojego CV na adres email.
ARK Agencja Pracy zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń:3

Podobne ogłoszenia: Spawacz

wczoraj
07:39

Przyjmę do pracy monterów konstrukcji stalowych

Praca fizyczna

wczoraj
07:31

przyjmiemy do pracy Spawaczy

23 kwi

spawacz 111/135/136

23 kwi

Agencja Pracy ARK zatrudni pracownika fizycznego

23 kwi

Szlifierz -  operator maszyn - ZAWIERCIE

Szlifierz - operator maszyn - ZAWIERCIE