To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Poznań.

Spawacz TIG, MIG

Poznań, Stare Miasto Dodane o 13:55, 22 Maja 2014, id ogłoszenia: 25509081

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od kilkunastu lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży artykułów gospodarstwa domowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Poznania
nr ref.: 925/SF

Wymagania:
 wykształcenie zawodowe o profilu ślusarz, spawacz, frezer itp.
 kilkuletnie doświadczenie w spawaniu
 mile widziane doświadczenie w spawaniu form wtryskowych
 znajomość rysunku technicznego (odczytywania oraz wykonywania)
 umiejętność pracy grupie
 zdolności manualne
 certyfikaty z zakresu spawania metodą TIG, obsługi suwnic,
 mile widziany certyfikat z zakresu spawania laserowego

Obowiązki:
 naprawa narzędzi na produkcji
 bieżące prace spawalnicze i narzędziowe
 przestrzeganie regulaminu i zasad zarządzania jakością
 usuwanie awarii związanych z formami i zapobieganie im

Oferujemy:
 ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
 wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
 atrakcyjny pakiet socjalny
 niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji, zgodnie
z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń

Wyświetleń:296