To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta w Warszawa.

Stażysta w Weryfikacji Zabezpieczeń (Obszar Ryzyka Kredytowego)

Warszawa, Śródmieście Dodane o 11:51, 17 Listopada 2014, ID ogłoszenia: 66153849

Wymiar zatrudnienia: Pełny etat
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych.

Po raz pierwszy w historii jako polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł: „Najlepszy europejski bank detaliczny 2014” przyznawany przez „Retail Banker International”

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy w sektorze bankowym na stanowisku: Stażysta w Weryfikacji Zabezpieczeń (Obszar Ryzyka Kredytowego)

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Weryfikacja ustanowienia zabezpieczeń w tym:
o Ważności umów zabezpieczeń
o Stanu wpisów hipotecznych/zastawów
o Wartości zabezpieczeń
o Zgodności z umową kredytową
o Poprawności zarejestrowania w systemach Banku
• Kontakt z sądami pozwalający na ocenę statusu ustanawiania hipotek i zastawów rejestrowych
• Monitorowanie zabezpieczeń wierzytelności
• Raportowanie w zakresie wykonywanych czynności
• Testowanie prawidłowości funkcjonowania wdrożonych do systemów procesów
• Ścisła współpraca z innymi jednostkami Banku

Wymagania:
• Podstawowa wiedza na temat zagadnień dotyczących zabezpieczenia kredytów
• Podstawowa znajomość zasad sporządzania dokumentacji w procesie kredytowym, rejestrowania operacji w systemach Banku mile widziana
• Samodzielność oraz dobra organizacja pracy w zakresie wykonywania powierzonych zadań
• Dokładność, skrupulatność
• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
• Bezproblemowa obsługa MS Office
• Zdolność szybkiego uczenia się obsługi nowych aplikacji
• Umiejętność raportowania wyników
• Otwartość na nowe zagadnienia merytoryczne
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze ryzyka kredytowego
• Rozwój merytoryczny w zakresie ustanawiania i monitorowania zabezpieczeń kredytowych
• Możliwość uczestniczenia w projektach związanych z rozwojem Banku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez zakładkę aplikuj na stronie www.olx.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Wyświetleń:1110